• info@ytuhavk.org

Başlangıç Eğitimi | Güz ’16

Başlangıç Eğitimi | Güz ’16

2016 – 2017 Akademik Yılı Güz Dönemi

Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi

Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi ‘ne kesin başvurular alınana kadar sayfa sonunda bulunan Ön Başvuru Formu üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu başvuru formunu doldurduğunuz zaman ilerleyen tarihlerde eğitim bilgileri hakkında bilgilendirici e-posta alacaksınız. Ön Başvuru Formu doldurmak kesin başvuru demek değildir. Eğitim alma niyetiniz varsa da bu formu doldurabilirsiniz.

2016 – 2017 akademik yılı bahar dönemi içinde planlanan Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi için güncel duyuruları forum sayfamızın ” Yeni Başlayanlar & Adaylar >> 2016 – 2017 Dönem Başlangıç Eğitimi Duyuruları >> Güz Dönemi ‘2016 ” dizin yolunu takip ederek Güz Dönemi ‘ 2016 alt forum başlığından takip edebilirsiniz.

YTÜHAVK Forum : forum.ytuhavk.org

Güncel duyurulardan anında haberdar olabilmeniz ve sorularınızı cevaplamak için whatsapp grubu ilerleyen günlerde açılacaktır. Forum sayfamızın ilgili bölümünden takip edebilirsiniz.

Uyarı
Web sayfamızdan güncel duyurular paylaşılmayacaktır. Güncel duyurular için forum sayfamızı takip ediniz.

Yamaç Paraşütü ve Başlangıç Eğitimi hakkında bilgi edinmek, fikir sahibi olmak için web sayfamızın yamaç paraşütü bölümünü inceleyebilirsiniz. Bu bölümdeki yazılar kafanızdaki soru işaretlerinin bir kısmını kaldıracaktır. Aşağıdaki bağlantıları incelemenizi tavsiye ederiz :

Sıkça Sorulan Sorular

Yamaç Paraşütü Nedir ?

Başlangıç Eğitimi

Eğitim Süreci

Bu bağlantılara ek olarak forum sayfamızda yayınlanan ” Bir Başlangıç Serüveni ” başlıklı yazımız kafanızdaki soru işeretlerinin önemli bölümünü kaldıracaktır. Bu yazıyı kesinlikle okuyunuz.

Varsa sorularınız için whatsapp grubunun kurulmasını bekleyebilir, ön başvurunuza cevap bekleyebilir ya da info@ytuhavk.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

2016 – 2017 Akademik Yılı Güz Dönemi Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi başvurusu yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.


Tanışma Toplantısı

Tarih : 29.09.2016 Perşembe
Saat : 18.00
Yer : Davutpaşa Yerleşkesi, Elektrik – Elektronik Fakültesi
Sınıf : AB08 ( A Blok Kontrol ve Otomasyon Müh. )

Facebook Event

Adem Berk Aksoy

 +90 534 395 8986

Taylan Kocahan

 +90 539 718 4107

YTÜHAVK